مگسی که در تار های چسپناک عنکبوت گیر افتاده و برای نجاتش تقلا می کند و دست و پا می زند با هر حرکتش عنکبوت را خبر می کند تا بیاید و او را ببلعد او اگر تکانی هم نخورد و خود را تسلیم آن تار ها کند چیزی که نسیبش می شود ماندن در تار است یا انتظاری نه چندان طولانی برای بلعیده شدن توسط عنکبوت

/ 8 نظر / 3 بازدید
جواد

بابا من به کی بايد بگم که اين ممد شغال کامنت های منو تو وبلاگش پاک ميکنه ؟ او که بی هويت فکريه پس چرا از مطالب کامنت های من می ترسه و اونارو سانسور می کنه ؟

لوکال

جواد لطف کن از صفاتی مثل شغال و ... استفاده نکن تا من بتونم نظرت رو در بلاگ بگذارم

حمید

حواد به رفیقت لوکال بگو! اینقدر هم جلز و ولز نکن. لوکال هم کامنتهای من رو سانسور میکنه (ولی بهشون جواب میده! - جالبه!)

لوکال

حميد سعی کن کامنتی که می زاری چيزی داشته باشه که من بتونم در بلاگ قرارش بدم، خودت قضاوت کن کامنتهايی که تا الان گذاشتی جز رجز خوندن چی بوده؟ مخاطبش جز من کی بوده که بخوام در بلاگ بزارم تا بقيه هم بخونن؟ اگر باز هم از اين کامنت ها بزاری که حتی يک چيز مفيد توش نيست من نمی تونم در بلاگ قرارش بدم

لوکال

در ضمن خيلی وقت هست که به محمد جوابم رو دادم و منتظر پاسخ ايشان هستم.

حمید

لوکال پس میشه لطفاً بگی تا حالا که فحشهای رفیقت جواد به مصفا و مورتی رو میذاشتی توی وبلاگت چیش مفید بوده؟! نکنه فحشهای ایشون رو مفید میدونی؟! (امیدوارم این کامنت رو سانسور نکنی!)

لوکال

من اوون موقع هیچ کامنتی رو فیلتر نمی کردم ولی الان که کامنت ها رو فیلتر می کنم هر کامنتی که بدون محتوا باشه حذف می شه، از تو هم خواهش می کنم این بحث رو اینقدر کشش ندی، اگر مطلبی داری بنویس وگرنه اینجور کامنت ها رو در بلاگ قرار نخواهم داد.

هليا

شبيه سازی زيبائی بود از زندگی ما انسانها!