روانشناسی کار

یکی از روشهای ایجاد اضطرار در خود و انجام مسئولیت و خوش قولی در قرارها این است که کمی به چشم انتظاری کسانی که نتیجه کار ما برایشان مهم است بیندیشیم و درک کنیم پشت گوش انداختن این کارمان تا چه حد برای آنها زننده است، این بهترین روش برای وادار کردن خود به انجام کاری است که مسئول آن هستیم.

در ذهن خود کسی را که به او قولی داده اید را در زمان موعود تصور کنید و تصور کنید که اگر جای او بودید و کسی با شما این کار را می کرد چقدر احساس بدی به شما دست می داد، این احساس به صورت خود به خودی در شما انگیزه کافی را برای هفته ها ایجاد می کند.

/ 4 نظر / 3 بازدید
هليا

محمد! يه کوچولو فرصت بده برادر! بزنم به تخته داری می دويی تو نوشتن و به مخاطبانی مثل من که فقط گهگاه راه ميرن فرصت خوندن نمی دی... فکر کنم کاملا حس سخت انتظار رو بشه حس کرداما خوب مسخره اينه که ما هيچ وقت سعی نمي کنيم خودمونو جای اونا بذاريم... واسه همين سنگدلانه اونا رو در اين حس زننده نگه می داريم! نه؟

مصطفی فوائدی

سلام بر لوکال مهربان از انتقاد‌هايی که کردی بسيار سپاسگزارم. من اعتقاد دارم کسانی که انتقاد می‌کنند،بيشتر شخص مقابل را دوست دارند. در مورد تعداد Email بايد بگم دست من نيست.به تعداد مطالبي كه من پست مي‌كنم،وبلاگ براي شما Email می‌زنه. وبلاگ بسيار خوبی داری. من مرده درهم برهم نوشتن مطالبتم. يه دفعه آدم رو می‌بری تو هوش مصنوعي بعد شعر تحويلمون ميدی.چه شود ادغام اين علوم. بابا دمت گرم.