عذر خواهی

بابت کامنتهای اهانت آمیز که در وبلاگها و با نام بنده نوشته شده عذر می خوام، امید وارم زود تر حال کسی که این کار رو می کنه خوب بشه و دست از سر کچل ما بر داره. هر چند می دونم که حالا حالا می خواد بیاد و تو وبلاگها فحش بده، برای من که اهمیتی نداره امید وارم دوستنم هم این کامنت ها رو به حساب بنده نگذارند و فقط دیلیتشون کنند. متاسفانه پرشین بلاگ امکان بلاک کردن ip به ما نمی ده و کاری نمی شه کرد.

/ 32 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بدون نام نام

بله به نظر من هم این آقای لوکال امر فحاشی به دیگران را تسهیل می نماید و باید بابت این کار خود پوزش بخواهد.

لوکال

ای وای! دوست عزيز آقا يا خانم م.ن کجای کامنت من توهين آميز بود يا حالت دعوا داشت که شما چنين برداشتی کرديد؟ من فقط فقط گفتم توضيح بيشتر در اين زمينه را لازم نمی بينم همين. من قصد نداشتم شما رو ناراحت کنم در ضمن بحثی که با خانم فاطمه داشتم به هيچ وجه جدل نبود. تلاشی بود برای رفع يک سوء تفاهم

لوکال

جناب بدون نام نام ببخشید من به چه کسی توهین کردم؟! یا راه توهین به چه کسی را باز گذاشتم؟! فکر می کنم درباره این موضوع به قدر کفایت بحث شد، لطفا از يک اتفاق ساده، بحران درست نکنيد:)

بدون نام نام

آقاي لوکال شما راه توهين و فحاشي به آقاي مصفا را باز گذاشتيد! روشن نيست؟! شما يک پست ايجاد کرديد براي فحش دادن به ايشان و همه ئ فحاشي ها و توهين ها به ايشان را اجازه داديد در وبلاگتان منتشر شود. به همين سادگي! دروغ مي گويم؟!

لوکال

بدون نام نام بس کنید

زت چوق

لوکال منو ببخش که بهت فحش دادم خب تقصير خودته چرا پاکش کردی اون پستو؟ من که مشکلی با تو ندارم فقط حالم از مصفا و دار و دستش بهم می خوره. نگاه کن ببين چه زبون در آوردن میمونا من دیگه اینجا کامنت نمی فرستم چون می دونم پاکشون می کنی اگه چیزی هم با اسم من اومد بدون کار من نیست گور بابای همتون برید پاچه خواری مصفا جونتون رو بکنید زت چوق

لوکال

با کامنت های قبلی و گند کاری های که از تو دیدم نمی تونم مطمئن باشم تو زت چوق باشی ولی کامنتت رو به عنوان یک غلط کردم می پذیرم و تایید می کنم. در مورد توصیه آخرت هم نیاز نبود بگی من کامنت های جناب عالی رو از دم پاک می کردم حال چه با اسم جواد بیای نظر بدی یا با اسم زت چوق یا بی نام یا جدیدا با اسم من و دوستای وبلاگیم.

زت چوق

اینم بگم و دیگه قول میدم چیزی ننویسم: راستش اگه بخام خیلی صادقانه بگم من از مصفا و ریختش بدم میاد. حالا نمیدونم واسه قیافشه یا نه. ولی فکر میکنم بد اومدن من از مصفا بیشتر واسه قیافشه. چون یه عمو داشتم توی بچگی منو خیلی می زد و خیلی شبیه مصفا بود. فکر میکنم علت اینکه از مصفا هم بدم میاد همین باشه. نمیدونم. ولی حیف شد اون پست باحال رو پاک کردیا. بای بای

زت چوق

راستی خیلی خوبه که هنوز بعضی از فحشهای به مصفا توی کامنتهای چند پست پایین صفحهء وبلاگت هست. خواهش میکنم پاکشون نکن. حال میده!

لوکال

جواد، برات دعا می کنم زود تر خوب بشي